Інтер’єр дерев’яного будинку

Дизайн інтер'єра

Інтер’єр дерев’яного будинку не може бути безликим. Дуб, береза, сосна, горіх виразні самі по собі — дизайнеру і декоратора залишається лише підкреслити красу природного матеріалу. Зробити це можна по-різному — на щастя, ідей для дизайну сьогодні більш ніж достатньо, і знайти їх легко як на тематичних інтернет-ресурсах, так і на сторінках глянцевих журналів.


          	Интерьер деревянного дома


          	Интерьер деревянного дома

Внутрішня обробка приміщення деревом, покриття підлоги, дерев’яні меблі і деталі інтер’єру вносять особливий затишок і теплоту в житловий простір. Як дивитися, так і контактувати з деревом, присутнім в нашому житло однаково приємно. Крім своєї багатої фактури, деревина – це м’який піддатливий матеріал, що дає дизайнерові безмежний простір для творчості і можливості в обробці матеріалу.


          	Интерьер деревянного дома

Плашки, отримані внаслідок поперечного зрізу стовбура дерева, щільно збиті разом і підсвічені із зворотного боку виглядають дуже оригінально. Спиляти дерева можуть також формувати окремі композиції на стінах і виглядати не менш цікаво.


          	Интерьер деревянного дома


          	Интерьер деревянного дома

Дерев’яні панелі і бруси – не менш вдячний матеріал у внутрішньому оформленні простору. Взявши ра3ные по товщині дерев’яні бруски і щільно уклавши їх на вертикальну сновові, вдасться створити неповторний 3D ефект в інтер’єрі. При цьому консольно виступають широкі бруси зможуть служити полицями. Об’ємний ефект цієї конструкції можна посилити, підсвітивши її певним чином.


          	Интерьер деревянного дома

Дерево настільки багатогранне, що інтер’єр з його використанням може бути виконаний в різних стилях. Так, за допомогою дерева, практично будь-який простір можна легко стилізувати під бюргерський дерев’яний будинок, заміську віллу-шале, фінський котедж, мисливський будиночок, японську минку і т. д – політ фантазії тут не обмежений.


          	Интерьер деревянного дома


          	Интерьер деревянного дома

Стилі в інтер’єрі

Стиль в інтер’єрі може бути наступним:

– його відрізняють вишукані предмети меблів, виготовлені як правило з цільного дерева. Часто кабінет або вітальню в класичному стилі оформляють дерев’яними панелями з молдингами і іншим ліпним декором, які виглядають репрезентабельно і багато.


          	Интерьер деревянного дома

– стиль, для якого характерні плавні, текучі лінії і рослинні мотиви. Двері, меблі, настінний декор, виконані з дерева, розкривають надзвичайну пластичність цього матеріалу. Здавалося б тверда деревина, подібно пластиліну, набуває химерні криволінійні форми, ніби створені самою природою.


          	Интерьер деревянного дома

, якому притаманні простота і лаконічність, стримана кольорова гама, м’яке, розсіяне освітлення, використання природних матеріалів у внутрішній обробці приміщення.


          	Интерьер деревянного дома

легко пізнаваний по вільному плануванні, відкритим просторам, високим стелям, великим вікнам. «Фабричний» декор у вигляді труб, цегляних стін, дерев’яних колон і балок – відмінні риси цього стилю.


          	Интерьер деревянного дома

, або так званий сільський стиль, відтворює обстановку заміського будинку, основні риси якого: використання природних кольорів, переважно природних матеріалів, зокрема деревини, підкреслена простота і домашній затишок.


          	Интерьер деревянного дома

Дерев’яні будинки і зруби

Дизайн дерев’яного будинку (з оциліндрованої колоди, профільованого або клеєного бруса) або дерев’яного зрубу має свої особливості і відрізняється від оформлення стандартної квартири або цегляного будинку. Оскільки стіни і стелі, як правило, не потребують декоративній обробці (їх шліфують, просочують фарбують або покривають лаком), предметів меблів і декору в інтер’єрі відводиться особлива роль.


          	Интерьер деревянного дома


          	Интерьер деревянного дома

Дерев’яна меблі: столи, стільці, шафи, стільниці, підібрані в тон стін, органічно впишуться в інтер’єр і додадуть житлу особливу атмосферу сільського будинку. Чохли і накидки на стільці тактильно пом’якшать перебування на них та візуально наповнять простір домашнім затишком.


          	Интерьер деревянного дома


          	Интерьер деревянного дома

В інтер’єрі заміського дерев’яного будинку також доречні ковані вироби: меблі, люстри, світильники та інший кований декор. Ковані конструкції відрізняються особливою легкістю, вони також заощаджують простір, що особливо актуально для невеликих просторів в маленьких, в т. ч. і одноповерхових будинках.


          	Интерьер деревянного дома


          	Интерьер деревянного дома

Камін – родзинка інтер’єру

Камін – це неодмінний атрибут заміського будинку. Він наповнює простір теплом, приємним запахом полін. Камін часто є центром тяжіння всієї сім’ї, а також візуальним центром житлового простору. Оформлений він може бути каменем або керамічною плиткою. Камін із закритою топкою також можна обробити деревом. Якщо розмістити в будинку справжню дров’яну піч не представляється можливим, її можна замінити пожежобезпечним електрокаміном.


          	Интерьер деревянного дома

Що стосується оформлення каміна, варіантів може бути безліч, в залежності від конструкції печі. Так, у класичному камін з відкритою топкою, камінна полиця, що вінчає портал, часто виступає ключовим декоративним елементом. На неї, як правило водружаются дзеркала, годинники, свічки, картини та інше інтер’єрний декор.


          	Интерьер деревянного дома

Дизайн каміна може бути досить лаконічним – в цьому випадку акцент робиться на фактуру матеріалу. Паленница або дровниця, службовці для зберігання дров, можуть бути включені в конструкцію каміна, або працювати як окремий елемент інтер’єру, який виконує одночасно і декоративну і функціональну роль.


          	Интерьер деревянного дома


          	Интерьер деревянного дома