Для чого потрібна автоматична система поливу?

Різне

Що це таке і чи реально встановити, наприклад, на простому дачному городі автоматичну систему поливу? Що входить в конструкцію і чи так вона практична і довговічна, як про це говорять інженери? З усіма цими питаннями спробуємо розібратися зараз, з’ясувавши, чи так практично даний інженерно-технічний винахід.

Складові конструкції
Почати розповідь про автоматики для поливу зелених насаджень, у тому числі футбольних полів, необхідно з того, що основа тут — це пластикові труби, які служать вічно. У комплект входять Електромагнітні клапани, що контролюють роботу системи. Необхідне обладнання включає в себе різні:

1. контролер,

2. програматор,

3. фільтр,

4. дощувачі,

5. форсунка,

6. насос,

7. фітинги та багато іншого.

Всі складові виготовлені з якісних довговічних матеріалів, не схильних до вологи. Вони не іржавіють, не руйнуються, не тріскаються протягом тривалого часу, зазначеного виробником в інструкції до використання інженерно-технічного комплексу.

Високотехнологічна система поливу в https://www.poliv.com.ua/ конструюється на основі полівінілхлоридних труб. Вони закопуються під землю і не видно на навколишньому ландшафті. Тобто комунікаційна мережа не буде візуально псувати картинку, виднітися на квітучих галявинах, зелених газонах. Це важлива складова візуальних вимог до оформлення автоматичного поливу.

Де можна використовувати?
Сфера експлуатації автоматичного поливу практично безмежна. Навіть звичайний дачник може звернутися в компанію, що виготовляє технологічну схему, щоб забезпечити своєчасний полив:

  • ·газон,
  • · клумба,
  • · город,
  • · чагарників і дерев.

Не потрібно буде мчати на свою присадибну ділянку, щоб після спекотного, спекотливого дня, полити зелені насадження, рятуючи їх від висихання і ймовірної загибелі.

Ця ж система, але в більш масштабному виконанні, використовується в фермерських і сільськогосподарських угіддях. Тут автоматичний полив просто незамінний. Адже зрошувані площі настільки великі, що впоратися з щоденної рутинної обов’язком ручним способом просто неможливо, а залучати техніку — це завжди дуже дорого. В такому випадку автоматичний полив стає справжньою паличкою-виручалочкою, що заощаджує час і гроші фермера, підприємця, сільськогосподарського комерсанта.