Гузеля Галаутдинова р. Уфа

Дизайн інтер'єра


          	Гузеля Галаутдинова  г.Уфа

Відгук про курси по дизайну інтер’єрів студії “Design Club”

Раніше дизайном інтер’єрів я займалася виключно для себе і своїх знайомих і родичів (на прохання), але мої близькі, бачачи плоди моїх праць, хором запевняли мене, що мені треба стати дизайнером інтер’єрів і розвиватися в цьому напрямку.

І ось я, по натурі дуже нерішуча людина, нарешті зважилася пройти курси по дизайну інтер’єрів у своєму місті. (Так що мені є з чим порівнювати). Курси тривали, на скільки я пам’ятаю, 1,5 місяця, а заняття проходили 3 рази в тиждень по 2 години. Ми приходили, нам читали лекції по стилям, ми записували, іноді переглядали фото на екрані, я засинала, записуючи інформацію про чергове стилі собі в зошит. Загалом-то всю цю інформацію, тоді ще думала я, можна знайти в інтернеті, і навіщо сюди ходити і сидіти тут спати кілька годин за свої ж гроші. Тоді нам дали інформацію по немислимого кількості стилів, можливо основу в мою голову вони і заклали, але на цьому все і закінчилося. Не для мене це – подумала я і забула про це.

Минуло кілька років і я знову розробляю для себе дизайн-проект вже нашого будинку, якимось чином (не пам’ятаю) знайшла групу курсів з 3D-візуалізації, яка підписалася на їх сторінку, і тут абсолютно несподівано отримую повідомлення з пропозицією пройти безкоштовні курси по дизайну інтер’єрів в групі “Design Club”. Природно, – вирішила я для себе, і підписалася.


          	Гузеля Галаутдинова  г.Уфа

Вже тоді, під час проходження тих курсів, я зрозуміла, що у цих викладачів є системний підхід до цього питання і чи дають вони не тільки теорію. Навіть з тими знаннями в принципі можна було вже починати практикувати, напевно. Пройшовши безкоштовний тренінг, я переглянула всі відео, які є у них на ютюбі, було цікаво і пізнавально.

На той момент ми тільки переїхали в іншу країну, облаштування забирало час, і можливості займатися повною мірою тоді не було або було лінь). Зараз шкодую, що тоді не віддалася цьому в повній мірі, можливо я б теж могла бути в числі переможців і отримати наступний курс в подарунок або якусь знижку на нього. Загалом, коли по закінченні курсу, було запропоновано пройти вже платний курс, розрахований на 90 днів, я і не думала його купувати, так як ставлюся сумнівно до подібного роду витрат. Тобто, пам’ятаючи, що одні курси у мене за плечима вже є, не думала, що ці курси можуть виправдати витрачені на нього гроші.


          	Гузеля Галаутдинова  г.Уфа

Але через кілька місяців, прийшло нагадування про те, що курси стартують через 2 дні. Добре оформлене лист мене зацікавило, і я чомусь вивчила докладним чином план майбутніх курсів. Поділилася з чоловіком своїми думками, він мене підтримав і я вирішила раптово для себе пройти ці курси.

По початку з-за великої різниці в часі я думала, що вебінари буду переглядати тільки в запису, але все ставало з кожним разом цікавіше, і не хотілося пропустити щось важливе, кожен раз слухала і брала участь у вебінарах, іноді і до самого ранку. І в цьому випадку навпаки, спати вже не могла, тому що спалахувала цим заняттям все більше і більше.

Іноді під голос Владлены я засинала, в 3 години ночі він діяв убаюкивающе, але голос Галини після завжди бадьорив і закликав до дій.

Дуже зручний графік занять на курсах порадував, ти дійсно можеш прослухати вебінар коли і скільки раз захочеш, виконати будинок. завдання в будь-який зручний для тебе час.

Вже після перших 2 вебінарів ми вивчили AUTOCAD. Так, я витратила на це багато часу, але мої знайомі, які по своїй професії працюють у цій програмі, були в шоці як у мене так швидко все вийшло. І я була вдячна Владлене за це, бо розуміла, що мені це ні разу ще стане в нагоді, навіть якщо я буду продовжувати робити дизайн-проекти тільки для себе. Взагалі, хоч Владлена і каже, що вона суворо ставиться до наших кресленнях, її коментарі завжди м’які і підтримуючі.

А що почалося після, це взагалі вже важко описати, для мене здалося, що це був такий інтенсив, я не уявляю як до цього інші потоки проходили цей курс через 1 місяць. Здавалося, Галина цілодобово перебуває з нами, і відповідає на будь-який, навіть іноді здавалося, елементарне питання від кого-небудь з учнів. Я лягала спати в 2-3-4 години ночі, виконавши чергове будинок. завдання і відправивши його, Галина з хлопцями ще щось обговорювали, а вставши вранці, вже отримувала від неї відповідь з перевіреною моєю роботою. Мені здається ця людина не спить ніколи.


          	Гузеля Галаутдинова  г.Уфа

Можливо, я щось і не отримала на цих курсах, чого очікувала, але з іншого боку я можу сміливо стверджувати, що отримала набагато більше знань ніж очікувала. Багато чого ми навчилися, а найголовніше для мене виявилося оформлення робочих креслень, тому що до цього для мене це здавалося чимось недосяжним. Після того, як все було системно розкладено для нас, все стало здаватися гранично простим.

Дякую викладачам за те, що вселяли впевненість у нас протягом усіх курсів, мені цього як раз і не вистачає завжди. Те, що Ви вчите працювати відразу з клієнтом-це безцінне.

Те, що ми бачимо запитання та відповіді інших учнів-це також дуже важливо для нас в майбутньому.

Здається за 3 місяці викладачі стали якимись рідними, і у мене вдома всі знали і називали їх по імені, запитуючи про чергові мох результати.

Хотілося б, звичайно, отримати трохи більше інформації про матеріалах, виходячи з вашої практики можливо. Тобто не просто загальну інформацію про те, які матеріали бувають і де вони застосовуються, а може бути більше аналогів або прикладів з вашими коментарями, де і що можна цікаво застосувати. Також моє побажання для ваших курсів у майбутньому розвивати у студентів також смак, можливо знадобиться більше прикладів або обговорень, або виконаних спільно робіт, але дуже корисною буде інформація – як краще не робити чи як, на ваш погляд, краще вчинити в тому чи іншому випадку. Звичайно, у кожного свій смак, але де-то ми повинні вчитися як комбінувати і складати грамотні поєднання, а коли, як не під наглядом грамотних фахівців.

Але це побажання на майбутнє, а загалом мені все сподобалося і захотілося працювати, створювати красу для інших, і радіти результату після.

Ще раз дякуємо вам, шановні викладачі, Галина і Владлена, за вашу повну самовіддачу і за Вашу щиру зацікавленість. Бажаємо Вам успіхів у вашій праці, і побільше талановитих і працьовитих учнів.


          	Гузеля Галаутдинова  г.Уфа

Дизайн-проект будинку в еко стилі.

Мета даного проекту – створити інтер’єр будинку в еко стилі.

Було надано достатню кількість аналогів і ідеї народжувалися самі собою.

Так як вітальня це головна кімната в будинку, а господарі люблять приймати гостей, необхідно було знайти якесь цікаве і незвичайне рішення для цієї кімнати. Приміщення, призначене для вітальні виявилося більшим, але витягнутим, тому 2 торцеві стіни було вирішено зробити акцентними, щоб вони здавалися ближче, надаючи кімнаті більш квадратну форму і при цьому, залучаючи до себе максимальну увагу, не “тиснули”, не перевантажували простір, адже еко стилю характерні максимум вільного простору і світла. На одній зі стін знаходиться телевізор і для такої площі його розмір повинен бути не маленьким, тому єдиним великим об’єктом на цій стіні є телевізор, а сама стіна декорована дерев’яними панелями-мінімально, просто і зі смаком. Та ж завдання стояло перед пристроєм каміна – саме тому було прийнято рішення замаскувати його максимально стіну, пофарбувавши короб, що закриває димар, тим самим декоративним покриттям, що і стіна на якій влаштований камін. Тепер він став майже непомітний, а тристороння топка, яка була обрана для цього проекту, буде і зовсім невидимою в невикористовуваному стані, а під час розпалювання каміна, завдяки своїм розмірам, дозволить повною мірою насолодитися грають язиками полум’я і навіть може замінити опалювальні прилади в цій частині будинку, так як його потужність достатня для цього. І холодними зимовими вечорами сидіти в цій зоні відпочинку буде дуже затишно і тепло.


          	Гузеля Галаутдинова  г.Уфа

Біля протилежної стіни від телевізора розмістили обідню зону, таким чином з двох боків від входу у нас вийшли 2 окремі зони вітальні – зона відпочинку і обідня, розділені проходом. Так як обідня зона знаходиться в іншій стороні приміщення, на досить великій відстані від сусідньої зони, для неї необхідно було придумати щось своє, відмінне від диванної зони і по-своєму цікаве. Так як у бібліотеці аналогів, наданих клієнтом, були фотографії рейок, ця ідея втілилася тут в життя. Трохи удосконаливши її і цікаво обігравши, ми додали на стіну за рейками дзеркало, розгорнувши при цьому рейки так, щоб на дзеркало потрапляло сонячне світло і відбиваючись, створював враження що за рейками приміщення триває і даний факт у всіх буде викликати інтерес – подивитися що ж там знаходиться, привертаючи до себе загальну увагу, чого ми й домагалися.


          	Гузеля Галаутдинова  г.Уфа

Ці 2 зони були об’єднані з допомогою стелі і підлоги. Були невеликі сумніви як будуть виглядати різні стельові покриття в двох зонах в одній кімнаті, але завдяки розмірам кімнати і те, що в обох нішах використовується один і той же матеріал і колір – дерево, то виглядають вони разом досить органічно.

Ніщо так не прикрасить інтер’єр, як живі квіти або минисад, і це також відмінна риса еко стилю. Було вирішено піти в цьому далі і, крім квітів у горщиках на підлозі у вільних непрохідних кутах, на частині стіни в обідній зоні розмістили фитостены. Це одна з модних світових тенденцій в дизайні, і виглядає досить незвично і свіжо.

Еко стиль в приміщенні підтримується за рахунок використання матеріалів, близьких за фактурою і кольором до природних, і спокійній колірної гамми, що створює спокійну обстановку, в якій легко розслабитися і відволіктися від сучасного ритму життя, повного стресогенних факторів.


          	Гузеля Галаутдинова  г.Уфа

Еко стиль триває тут і в текстилі. Для оббивки дивана була вибрана тканина – рогожка, знову ж відтінку близького до природного. А натуральний ковролін додає додаткового затишку і тепла кімнаті. В еко стилі добре виглядає поєднання легких тонких матеріалів з щільними і грубуватими по фактурі, тому в противагу оббивці дивана, були обрані легкі штори, які будуть пропускати достатньо світла, який так необхідний в даному стилі.

Кухню замовник вирішив розмістити в дуже незвичайному за формою приміщенні – восьмикутнику. З восьми сторін, на одній з яких знаходиться вхід до приміщення, на трьох розташовані вікна, тобто в кімнату буде проникати достатньо світла в будь-який час дня. Одне з вікон було вирішено замінити дверима, влаштувавши за нею терасу, таким чином у весняно-літній сезон це буде дуже зручно.

Для стін і кухонного гарнітура були обрані також природні відтінки. Шпон під горіх додав респектабельності в це світле приміщення кухні і разом з тим – тепла дерева. Шафки не виглядають такими громіздкими, незважаючи на те, що вони виконані з темного дерева. А його злегка грубуватий обробка привносить трохи сільського стилю, що підтверджується рустикальными балками на стелі. Колір стільниці і фартуха вибрали під колір стін, щоб додавати в простір додаткових кольорів і фактур.


          	Гузеля Галаутдинова  г.Уфа

Стеля пофарбували в тон стін, щоб приміщення не виглядало вузьким колодязем.

Форму приміщення обіграли на стелі балками і приспустили трохи щоб заповнити створилося простір між верхніми шафками і стелею.

В інтер’єрі використовується сучасна техніка, вся витримана в єдиній стилістиці-сіра з чорними вставками. Саме тому, інший декор був обраний нейтральним, і при цьому функціональним. В 2 місцях в якості декору використовували грифельну дошку. В одному для господині кухні, щоб записувати собі рецепти, нагадування, складати список необхідних продуктів, а на іншій стіні-дошка на всю стіну для всієї родини. На ній можна залишати якісь записки членам сім’ї, дитині малювати або вирішувати приклади, поки мама готує, або робити якісь спільні цікаві написи, зустрічають гостей. Стіл і стільці також обрані колір основної стільниці та оформлення кухні.

Мийку було вирішено влаштувати біля вікна, що подобається дуже багатьом господиням і дозволяє розглядати красиві пейзажі за вікном, моя посуд, а не втупившись поглядом у стіну, або доглянути за дітьми у дворі, побачити як під’їжджають до будинку члени сім’ї або гості.

Зараз дуже актуально вирощувати на підвіконні необхідну зелень приправи, і це стало корисною, актуальною і освіжаючої родзинкою інтер’єру.

На підлозі також характерне для еко стилю дерев’яне покриття в тон всій кімнаті.

Еко стиль розслабляє, заспокоює, заряджає позитивною енергетикою і дарує відчуття близькості до природи.


          	Гузеля Галаутдинова  г.Уфа