Як створити дизайн проект

Дизайн інтер'єра

Дизайн проект можна створити з допомогою ручного або комп’ютерної графіки. Однак, якщо ви не є професійним дизайнером, вам підійде інший швидкий і ефектний варіант – дизайн борд.


          	Как создать дизайн проект

Дизайн борд – це досить простий спосіб візуалізації інтер’єру, оскільки він не вимагає від вас навичок малювання або володіння спеціальними комп’ютерними програмами. У перекладі з англійської board – дошка або жорсткий картон на який потім накладається колаж.


          	Как создать дизайн проект

Все що вам потрібно для створення дизайн бадьора – це однотонний аркуш паперу або картону та вирізані з журналів картинки або фотографії елементів інтер’єру меблів і аксесуарів, текстур тканин, шпалер, покриттів для підлоги і інших матеріалів.


          	Как создать дизайн проект

Створення дизайн борда поділяють на такі стадії:

 • 1. Натхнення.
 • Вам необхідно надихаюче початок. Будьте уважні до оточуючих предметів, відзначайте для себе вподобані речі, будь то затишний диван, цікава підсвічування кімнати або вінтажний стілець. Натхнення може прийти зі світу живої природи: навіть певні поєднання кольорів здатні стати хорошим доробком для створення дизайн проекту.

  
          	Как создать дизайн проект

  
          	Как создать дизайн проект

 • 2. Збір матеріалу.
 • Запасіться кольоровими журналами, газетами або фотографіями, роздруковані з інтернету. Вони будуть основним графічним джерелом для створення дизайн-борда. Напевно серед цього матеріалу знайдуться картинки, що відображають ваші стилістичні уподобання.

  
          	Как создать дизайн проект

 • 3. Колаж.
 • На цьому етапі вам необхідно з’єднати знайдені фрагменти інтер’єру в єдину композицію. Виріжте з допомогою ножиць елементи декору і помістіть їх на заздалегідь підготовлену основу. Спочатку скомпонуйте їх не приклеюючи, переконайтеся, що композиція вас влаштовує. Наклеюючи картинки, не забудьте залишити місце для пояснювальних написів.

  
          	Как создать дизайн проект

  
          	Как создать дизайн проект

 • 4. Пояснювальні написи.
 • Це завершальний крок у створенні дизайн борда. Його завдання: пояснити графічні зображення, вказати на яку площину (стіни, підлогу або стелю) йде той чи інший матеріал або просто дати назви виділеними елементами інтер’єру.

  
          	Как создать дизайн проект

  Цілком допустимо комбінувати зображення предметів меблів і аксесуарів, що доповнюють їх. Скажімо, вам сподобався комод, але ручки його вас не влаштовують. Ви дієте наступним чином: знаходите ручки, які припали вам до смаку. На етапі колажу ви ставите улюблений комод і відповідні йому ручки поруч. Потім позначаєте стрілкою, що обрана вами фурнітура буде використовуватися замість оригінальної.

  
          	Как создать дизайн проект

  Отже, якщо ви не знаєте, як створити дизайн проект, використовуйте техніку дизайн борда. Вона дозволить об’єктивно поглянути на результати ваших естетичних пошуків, зібравши воєдино той образ, який існував лише в уяві.

  
          	Как создать дизайн проект