Як чудово, коли є цікава справа, яка дозволяє поєднувати отримання доходу з можливістю реалізувати свої таланти і втілити в життя найнесподіваніші і сміливі ідеї. Але для того щоб успішно займатися улюбленою справою, треба комфортно і функціонально організувати робочий простір.
Якщо ваш вибір – манікюр, значить, варто придбати хороший манікюрний стіл, який стане не тільки робочим місцем, але і, можливо, частиною стильного інтер’єру. У цій статті ми розповімо про різні столах, які можуть використовуватися для роботи в салоні або будинку, викладемо поради щодо вибору моделі, найбільш зручною як для майстра, так і для його клієнтів.
Рекомендації фахівців
Ринок пропонує безліч моделей меблів для салонів краси, тому вибрати найбільш підходящий по комплектації, зручності, якості і цінової категорії стіл для манікюру не складе праці. Однак існують загальні рекомендації, дотримуючись яких можна придбати дійсно вдалу модель. Отже, найголовнішими критеріями можна вважати:
Різновиди
Щоб правильно вибрати манікюрний стіл, майстер повинен визначитися зі своїми побажаннями в частині форми, розміру, комплектації і точно знати його розташування в салоні або будинку. Це полегшить вибір, так як достаток пропозицій може заплутати навіть самого крутого фахівця. Існує наступна класифікація устаткування по комплектації:
- економ класу – для маленьких приміщень або роботи на дому, з наявністю мінімуму функцій і відсутністю додаткових аксесуарів, які постачаються окремо;
- класичний варіант, який не відрізняється новаторським дизайном – найбільш затребуваний майстрами, у зв’язку з функціональної укомплектованістю та доступною ціною, але виконаний з дешевих матеріалів;
- преміум класу для елітних салонів – багатофункціональна модель сучасного дизайну з високоякісного матеріалу, оснащена безліччю аксесуарів у вигляді підставок, витяжки, світильників і інших корисних дрібниць.
Манікюрні столи класифікуються і за типами конструкцій. Вони можуть бути:
- стаціонарними;
- складними;
- трансформирующимися;
- у вигляді стійки.
Стаціонарні моделі використовуються в салонах краси. Для роботи на дому зручна складна модель, яку можна прибрати по закінченні процесу. Стіл не займає багато місця в квартирі, але при цьому універсальний, контактний і зручний. Він оснащений складним механізмом автоматичного або механічного типу, причому до придбання рекомендується другий тип більш довговічний.
Трансформуються моделі гарні для виїзду на дім до клієнта. Вони можуть видозмінюватися в компактний варіант у вигляді тумбочки на коліщатках, легко переміщується. Набирає популярність експрес-манікюр, який виконується за стійкою.
Параметри
Тут все залежить від приміщення. Іноді майстри змушені вибирати обладнання, виходячи з метражу робочого місця, а не з міркувань комфортності. Але якщо немає обмежень у просторі, то варто орієнтуватися на зручність. Хороший стіл для манікюру – це стіл, який відповідає зростанню спеціаліста, комфортному розміщенню учасників процесу. Існують оптимальні габарити, застосовуються професіоналами, з урахуванням яких він повинен бути:
- висотою в 73-75 сантиметрів;
- довжиною стільниці в 100-120 см;
- шириною 45-50 сантиметрів.
Моделі економ класу зазвичай мають меншу довжину поверхні — 95 см, а преміум класу часто виконуються під замовлення з урахуванням індивідуальних розмірів.
Додаткові аксесуари
Вони важливі в роботі не менш ніж сам стіл. Тому при виборі моделі орієнтуйтеся на наявність додаткових аксесуарів, щоб не купувати їх згодом окремо.
Погодьтеся, що всі перераховані вище доповнення до столу для манікюру дуже важливі для якісної роботи. Тому, відправляючись за обладнанням, заздалегідь врахуйте всі супутні моменти.
Отже, правильний вибір манікюрного столу – дуже важливий крок. Від нього залежить не тільки зручність роботи, але і настрій майстра. А для людини, що володіє творчою професією, до якої можна віднести спеціаліста манікюру, натхнення і гарний настрій дуже важливі, дозволяючи створювати справжні шедеври на нігтях.