Який асортимент продукції запропонований в інтернет-магазин сантехніки з штучного каменю?

Дизайн інтер'єра

Використання кам’яної сантехніки завжди було привілеєм людей особливо забезпечених. В даний час, коли винайдено штучний камінь, продукція стала більш доступною для широкого кола споживачів. При цьому функціональні і естетичні характеристики виробів на висоті, нічим не поступаються натуральному природному мінералу.

Придбати продукцію від виробника можна в інтернет-магазині сантехніки з штучногокаменю https://miraggio.com.ua/ ,не переплачуючи величезні гроші за унікальні предмети інтер’єру ванної кімнати.

Асортимент

В переліку продукції представлені:

  • умивальники,
  • чаші ванни,
  • душові піддони,
  • кухонні мийки.

Умивальники, призначені для ванної кімнати, виготовлені в білосніжному кольорі. Вони можуть бути: квадратні, круглі, нестандартної геометрії, з відсіком для гігієнічних предметів, виконані у вигляді великої круглої чаші і так далі.

У магазині представлені дивовижно красиві, глянцеві, з унікальним білим відливом чаші.

Душові піддони продаються в 3-х варіантах виконання:

  • кутові,
  • прямокутні,
  • квадратні.

Мийки для кухні представлені у великому асортименті: з одним або двома відсіками, в різній колірній гамі: чорної, коричневої, сіркою, пісочної і так далі.

У чому особливість штучного каменю?

Інтернет-магазин сантехніки з штучного каменю представляє продукцію, виготовлену на власному виробництві. Зовні матеріал нічим не поступається по візуальних характеристиках природному мінералу.

Деякі екземпляри навіть кращі й естетичні, ошатні і гладкі. Про функціональні характеристики можна сказати те ж саме. Штучний камінь:

  • не тріскається при високих експлуатаційних навантаженнях,
  • його легко мити,
  • він служить довго.

Практично вся продукція в інтернет-магазині сантехніки з штучного каменю має гладку поверхню. Причому це спеціальний шар, який наносять на виріб на фінішному процесі виробництва.

Висока гігієнічність

За рахунок покриття сантехніка не має заглиблень, пор, куди могла б забиватися бруд, де могли б розмножуватися грибки і бактерії. За рахунок цього вироби легко мити і чистити, підтримуючи бездоганну гігієну сантехнічних виробів.

Що отримує покупець?

Звертаючись в інтернет-магазин сантехніки з штучного каменю, кожен покупець вибирає для себе ванну, умивальник або раковину на кухню рівно в тій геометрії, яка ідеально підійде для загального інтер’єру.

Представлені сантехнічні вироби: якісні, сертифіковані, мають гарантії від виробника.