Комп’ютер БУ: 4 головних переваги вибору

Різне

Складно уявити собі продуктивну, злагоджену роботу підприємства, яке не було б в повній комплектації оснащено сучасними комп’ютерами https://pc.com.ua/. Сьогодні імпортна електроніка – необхідна складова частина для будь-якої комерційної і некомерційної організації.

На жаль, хороші ПК коштують занадто дорого. І чим більше потужність біля комп’ютера, тим він дорожчий. Тому що розвиваються, зовсім молоді підприємства часто не можуть дозволити собі придбання високоякісної техніки через її високу ціну. Дану проблему легко обійти, якщо вибрати комп’ютер, що продається в спеціалізованому інтернет-магазині. Покупцям пропонується високоякісна раніше використана продукція за доступною ціною. Переплачувати не доведеться, при цьому комп’ютер буде досить:

 • потужним,
 • функціональним,
 • довговічним,
 • продуктивним.

Розумні ціни, висока якість

Звертаючись в інтернет-магазин, який реалізує комп’ютери, привезені з європейських країн, вдасться не витрачати зайвих грошей, при цьому отримати високоякісну електроніку. До переваг вибору бу комп’ютерів слід віднести:

 1. Чудовий зовнішній вигляд.
 2. Сучасні технічні характеристики.
 3. Малий колишній термін використання (2-3 роки).
 4. Гарантія на техніку від продавця на 6 місяців.

Купуючи ПК в спеціалізованому інтернет-магазині, покупець отримує короткострокову гарантію на 2 тижні. Купуючи такий самий комп’ютер, але з рук, ніякої гарантії не буде. Отже придбання техніки б / у на дошці безкоштовних оголошень – справжнісінька авантюра. Здійснюючи подібну угоду, можна залишитися і без грошей, і без комп’ютера.

В інтернет-магазині пропонується дві гарантії. Одна гарантія – тестова, вона дається на 2 тижні, за які покупець повинен зрозуміти підходить йому техніка чи ні. Друга гарантія довгострокова. Видається вона строком на 6 місяців. Це вже гарантія якості на те, що комп’ютер не зламається в перші ж дні експлуатація. Природно, нічого подібного отримати на техніку, купуючи комп’ютер б / у з рук, не вдасться.

Для яких цілей підійде комп’ютер б / у?

БО комп’ютери можна використовувати абсолютно для будь-яких цілей:

 • для дому,
 • для офісу,
 • для роботи,
 • для ігор,
 • для графічних робіт і так далі.

Головне, перед придбанням подивитися на технічні характеристики електроніки, розуміючи чи підходить вона за своєю потужністю, продуктивності і ефективності для майбутніх завдань. Після можна сміливо купувати ПК, насолоджуючись високою якістю європейської електроніки.