Вироби з литого мармуру від Міраджио . У чому переваги?

Дизайн інтер'єра

Протягом довгих десятиліть ванни виготовлялися виключно з чавуну, раковини виробляли на основі фаянсу (кераміки). На кухні встановлювали металеві мийки, які проводилися з емальованого металу або на основі нержавійки.

На даний момент у продажу з’явилися дивовижно красиві кам’яні сантехнічні вироби Міраджио , що створюються на основі штучного каменю. Для кухонних просторів мийки виготовляють на основі кварцового піску, а чаші ванни, раковини та умивальники відливаються зі штучного мармуру.

1. 100% безпечний матеріал

Штучний камінь – це абсолютно екологічно чистий матеріал, основа якого, здебільшого, це натуральний природний мінерал – крихта мармуру. Для кухонних виробів використовується кварцовий пісок. Однак технологія виробництва раковин для ванної та мийок для кухні практично однакова:

Натуральне природне сировину змішують зі спеціальним клеєм, мають екологічну основу.

  1. Після чого до складу додають барвник (пігмент).
  2. Отриману масу заливають у спеціальні форми.
  3. Після затвердіння виріб покривають глазур’ю.

Таким чином в продаж потрапляють кам’яні сантехнічні вироби Міраджио https://miraggio.ua/ в прекрасній якості і з дивовижною естетикою.

2. Високі експлуатаційні характеристики

Кам’яна сантехніка Міраджио має високі експлуатаційні характеристики. Матеріал, на основі якого створюється сантехніка, міцний і стійкий до механічних пошкоджень.

Коли в раковину або в ванну, виготовлену з литого мармуру, ллється вода, матеріал не шумить, як би це відбувалося з чавунною ванною або з раковиною, створеної на основі металу. Використання кам’яної сантехніки Міраджио не доставляє візуального дискомфорту і шуму, які можуть турбувати мешканців будинку.

3. Простий догляд

Незважаючи на диво гарний зовнішній вигляд і розкішні форми, догляд за виробами Міраджио досить простий. В ідеалі, слід придбати в господарському відділі спеціальні розчини, які призначені для догляду за штучним каменем.

За фактом, в реальному житті, коли під рукою немає спецзасобів можна використовувати звичайне мило і м’яку губку. Цього достатньо, щоб швидко очистити сантехнічні вироби Міраджио :

  • від жиру,
  • плям,
  • слідів бруду,
  • патьоків.

Раковини і чаші ванни, вироблені компанією Міраджио , гідно прикрасять ваш будинок, підкреслять індивідуальність житла і прекрасний смак господаря будинку.