Цікаве доповнення до планшетних комп’ютерів

Різне

Сьогодні, коли стоїть питання про придбання мобільного ПК, багато користувачів роблять вибір на користь планшета. Це той самий компактний комп’ютер, який коштує дешевше ноутбука і стаціонарного ПК, але виконує він той же функціонал. Але якщо відправитися в спеціалізований магазин http://skladova.com.ua/planshety і там планшет купити бу — вдасться заощадити, придбавши одягайся європейської якості. Переплачувати не доведеться, при цьому експлуатація буде максимально комфортною і тривалою.

Клавіатура і док станція

До будь-якого планшетного комп’ютера, який придбаний в місцевому магазині електроніки або в б / у вигляді, можна докупити корисні доповнення. Наприклад, сьогодні справжньою сенсацією стала Bluetooth клавіатура, вбудована в чохол. Використовуючи такий чохол, вдасться модифікувати свій планшетник, розширивши його функціонал, зробивши експлуатацію більш зручною. Таке планшетний комп’ютер підійде людям, які дуже багато друкують, вони змушені постійно набирати тексти:

  • художній,
  • комерційний,
  • документального змісту.

Док-станції повинні купуватися, щоб зафіксувати планшет в певному положенні. Наприклад, для американських планшетників вже продається клавіатура з док-станцією, що дозволяє також додатково заряджати девайс, поповнюючи ємність акумуляторної батареї.

Чохол з вбудованим блоком для записів

Сьогодні в продажу з’явилися спеціальні захисні чохли для планшетних комп’ютерів з вбудованим додатковим блоком для традиційних заміток, які можна зробити від руки. Фактично, чохол вкладається спеціальний блок, блокнот, в якому можна робити записи ручкою або олівцем. У міру використання, блок замінюється новим. Такі чохли дуже зручні для роботи в офісі і для творчих цілей

Мобільність і функціональність

Сучасний споживачам представлені найрізноманітніші види планшетів. Наприклад, від таких брендів, як HTC. Марка сьогодні випускає безліч різновидів планшетників з екраном 7 дюймів. У комплекті йде невеликий стилус, який дозволяє робити нотатки практично в будь-якому додатку. Компактний планшетний комп’ютер з 7-дюймовим екраном ідеально підійде для людей, які постійно змушені вирушати у відрядження, працювати “на ходу”.
Сьогодні виробники все також знаходяться в пошуку, розробляючи нові форми, варіації планшетних комп’ютерів, які б були максимально зручними для сучасних і вельми вимогливих користувачів.