Де купити прапори країн?

Різне

Відмітною знаком кожної країни є флаг. Це офіційний атрибут, добре впізнаваний, що є представником певної держави. В даний час жодне міжнародний захід, з’їзд, дипломатичні переговори не обходяться без такого національного атрибута. На дипломатичних корпусах, будинках, де передбачається проводити переговори або засідання обов’язково використовується вулична флажная продукція для підлоги або та, яка закріплюється на фасаді.

При переговорах на столі у кожного дипломата, представника держави встановлені настільні прапори невеликих розмірів. І ті, і інші вироби виготовляються з використанням високотехнологічного поліефірного шовку. Зображення на синтетичний матеріал наносяться технологічними фарбами, суперсучасними УФ-чорнилами.

Виробництво синтетичного волокна для прапорів

Прапори країн, які експлуатуються на вулиці повинні бути виготовлені міцного синтетичного волокна, яке не схильне до:

  • температурних впливів;
  • намокання;
  • вигоряння на сонці.

Бажано, щоб такий матеріал абсолютно не вбирав в себе вологу. В іншому випадку прапор, намокне під дощем повисне і не буде красиво розвиватися на вітрі. Це недопустимо. Тому для виробництва Флажная виробів використовують штучний шовк, виготовлений на основі поліефіру, що володіє чудовими експлуатаційними характеристиками, що ідеально підходить для виробництва прапорів.

Поліпропіленові та поліестерові волокна можуть бути:

  • рівними,
  • волокнистими,
  • не розщеплюються,
  • розширюються.

Матеріал виготовляється того від кольору і відтінку, який потрібен замовнику. Процес виробництва складається з того, що пластиковий гранулят під впливом високих температури сплавляють. Також цей процес іноді відбувається під тиском при особливих технологіях.

На наступному етапі за допомогою спеціального конвеєра з гвинтом гранулят видавлюється у вигляді волокон в спеціальну ванну, де є охолоджуюча рідина. На проміжній фазі виробництва волокна ще не такі міцні практичні, як на кінцевій стадії. Для зміцнення якісних характеристик поліефірних волокон, нитки простягають через спеціальні натяжні валики. Відбувається розтягування волокон. Цей процес дозволяє необоротно стоншити і подовжити саме волокно. З’єднання, що існують між молекулами, переміщаються в одному напрямку. Як підсумок цього заходу – поліпшення міцності поліефірних волокон. Після волокно намотують на спеціальні бобіни, ділять на купки необхідної довжини. На основі цього волокна плететься міцний поліефірний шовк, що володіє високими характеристиками міцності і необхідними для прапорів характеристиками.