Основні причини купити мармур

Дизайн інтер'єра

Мармур – дивовижної краси природний камінь, який однаково любимо і поважаємо імператорами і ремісниками. Мінерал з давніх часів знайшов неймовірну популярність завдяки своєму красивому кольору, незвичайної структурі і неперевершеною красою.

Сьогодні як багато тисяч років тому заводи, майстерні, ремісники намагаються купити мармур https://mramor-granit.com/ua/mramor різних видів і типів, щоб виготовити:

  •   архітектурні форми,
  •   предмети оздоблення інтер’єру,
  •   фасадне облицювання і багато іншого.

Що ж таке мармур?

Мінерал є метаморфічну породу, засновану на вапняку. Він піддався впливу тепла, тиску, перетворюючись в досить щільну породу, що складається з маси взаємозалежних кристалів кальциту. Більшість мармурових порід знаходиться на кордонах зчленування плит земної кори, які сходяться один з одним. Саме тут породи піддаються хімічній і фізичній дії, перетворюючись в ексклюзивний природний мінерал – мармур.

Якщо з вапняком не відбувається метаморфізм або зміна породи під впливом хімічних і фізичних впливів, то камінь не має ніякої цінності, представляючи собою справжнісінький біологічний сміття. Таку породу використовувати для створення скульптур, предметів інтер’єру просто не можна. Тільки під впливом метаморфізму матеріал трансформується, перетворюється в цінну гірську породу.

Дивовижні факти про мармурі

Гірники, які виробляють мармур розповідають, що під час розробки породи вони досить часто знаходять дорогоцінні мінерали, наприклад, рубіни і багато інших коштовне каміння, вдавлені в мармур. Також хотілося б розповісти про те, що забарвлення красивого каменю повністю залежить від того, скільки ж в породі органічних домішок. Цінний мінерал може мати різноманітні колірні відтінки від білого до вугільно чорного. Особливо цінується білосніжний і рожевий мармур.

Ще один цікавий факт свідчить, що в минулому шарлатани стверджували, що мармур допомагає лікувати захворювання шлунково-кишкового тракту. Однак, сучасні вчені спростували цей факт на 100%. Мармур – це тільки лише оздоблювальний матеріал, також база для створення архітектурних образів і скульптур, але не лікувально-профілактичний засіб. Вживання мармурового пилу і крихти неприпустимо, з медичної точки зору.