Прості варіанти декорування квіткових горщиків

Дизайн інтер'єра

Варіантів декорування квіткових горщиків існують велика кількість. Але всі вони досить трудомісткі. Ми ж розповімо про простих, але не менш цікавих способів декору горщиків для квітів.


          	Простые варианты декорирования цветочных горшков

Що нам знадобиться для декору? Мушлі, камінці, які люблять збирати діти під час поїздки на море, трохи намистин і бісеру.


          	Простые варианты декорирования цветочных горшков

Немає такого матеріалу, тоді можна використовувати черепки від фарфорового, фаянсового або скляного посуду.


          	Простые варианты декорирования цветочных горшков

Гранич початком декорування горщиків врахуйте такі особливості: на великих горщиках добре виглядатимуть великі елементи, на дрібних – дрібні. Для приклеювання декоративних деталей на горщики використовуйте або силіконовий пістолет, або прозорий клей “Момент”. Обклеювання робіть акуратно, не розмазуйте клей. Черепашки та інші елементи декору наклеюйте на горщики, трохи відступивши від низу, це додасть горщикам стійкості.


          	Простые варианты декорирования цветочных горшков

Щоб результат роботи вас не розчарував, спочатку розкладіть малюнок, який хочете бачити на столі. Для більшого ефекту бліді камінчики використовувати як фон для більш яскравих, з яких можна викладати різні фігурки: метелики, рибки і так далі. Якщо у вас немає стільки матеріалу, щоб отримати таке розмаїття візерунків, то можете обмежитися звичайним орнаментом.

Коли ви визначилися з орнаментом, починайте приклеювання. Кріпимо подетально: спочатку центральні деталі, потім оточуємо їх фоном. Слідкуйте за симетричністю, якщо це мається на увазі у вашому малюнку.

Якщо в композиції є квіти, то можна використовувати намистини або бісер для прикраси із серцевини. Можна використовувати і гудзики, які є в кожному будинку.

Коли малюнок готовий, потрібно заповнити пустоти між деталями малюнка. Це нескладно, але вимагає від вас акуратності. У невеликій мисочці змішайте 3 частини цементу і 1 частина клею ПВА, додайте трохи води, щоб вийшов розчин консистенції густої сметани. Клей ПВА не дасть цього розчину швидко застигати, а також несе ще і декоративну функцію. При висиханні розчину без клею, він стає сірого кольору. З клеєм ж буде білим. Якщо хочете, щоб розчин став кольоровим, то додайте гуаші, туші або чорнила. Головне – не переборщити, все добре в міру. Як тільки розчин готовий, невеликим шпателем акуратно заповнюємо всі порожнечі. Надлишки відразу ж видаляйте або мокрою ганчірочкою або губкою. Виконавши цей етап роботи, поставте горщик на просушку. Після висихання можна додати вашому горщика яскравості, якщо це доречно. Можна пофарбувати камінчики різноманітними фарбами, а потім покрити лаком для нігтів або нітролаком. Можна не використовувати фарби. а просто покрити лаком. Іноді виходить дуже цікавий варіант, так як завдяки лаку проявляється справжня структура природних матеріалів.


          	Простые варианты декорирования цветочных горшков

За такою ж технологією можна декорувати горщики і з допомогою керамічної плитки. Головною умовою декорування горщиків своїми руками є те, щоб після вашої творчості вони поєднувалися з тими рослинами, які в них зростають.


          	Простые варианты декорирования цветочных горшков 
          	Простые варианты декорирования цветочных горшков