Маленька ванна кімната: ідеї для дизайну

Дизайн інтер'єра

Маленька ванна кімната в міській квартирі – не привід впадати у відчай. Навіть крихітне приміщення можна перетворити в оазис затишку і гармонії, якщо спланувати його правильно. В арсеналі архітекторів є чимало хитрощів та ідей для дизайну ванної кімнати невеликого розміру, які дозволять перетворити її, зробити функціональною і зручною.

Маленькая

Відомо, що послуги профессинального дизайнера інтер’єру коштують чимало. Однак, ви можете спробувати створити дизайн своєї ванної кімнати самостійно, дотримуючись порад, що пропонуються в даній статті. Товари для ванної кімнати можна придбати в інтернет магазині https://hhome.com.ua/.

Працюємо з простором

Дизайн маленької ванної кімнати повинен бути ретельно продуманий. В силу дефіциту площі, спланувати приміщення потрібно максимально раціонально. Особливу увагу слід приділити принципових речей: грамотної розстановки меблів і обладнання, а також висвітлення. Потім варто попрацювати над деталями, що завершують образ і стилістику кімнати. Наступні планувальні заходи дозволять вам максимально ефективно використовувати простір ванної:

1. Поєднання ванної кімнати і туалету.

Маленькая

2. Заміна ванни на душову кабіну.

Маленькая

3. Використання підвісної сантехніки.

Маленькая

4. Установка пральної машини під раковиною (спеціальні моделі).

Маленькая

Маленькая

5. Використання компактних моделей сантехніки, в т. ч. вузьких і кутових раковин і унітазів, а також гібридних моделей, які суміщають функції двох санітарно-технічних приладів: унітазу і раковини, унітазу і біде, раковини-стільниці.

Маленькая

Маленькая

Маленькая

6. Обладнання стінових ніш і полиць.

Маленькая

Маленькая

7. Використання в обробці підлоги і стін світлих тонів.

Маленькая

Маленькая

Розставляємо меблі

Невеликі габарити квартири часом не дозволяють оформити простір так, як нам хотілося б, адже при виборі сучасної меблів доводиться замислюватися не тільки про її естетичну привабливість, але і про габаритах. Ремонт в невеликій ванній кімнаті вимагає серйозної підготовчої роботи: необхідно зробити обмірний план і підібрати сантехніку та предмети обстановки відповідних розмірів.

Маленькая

В інтер’єр маленької ванної можуть добре вписатися компактні моделі кутових шаф або стелажів з висувними контейнерами. Якщо габарити кімнати зовсім виключають наявність меблів, варто подумати про відкритих полицях. Полиці і тримачі для рушників можуть кріпитися як на стінах, так і на дверях кімнати. Не варто ігнорувати і простір над дверима, воно може послужити хорошим місцем для зберігання ванних приладдя.

Маленькая

Маленькая

Підбираємо освітлення

При виборі освітлення варто віддати перевагу вбудовуваних світильників, оскільки це – найбільш оптимальний варіант для невеликого приміщення. Вони компактні, їх конструкція та монтаж виключає проникнення конденсату всередину.

Маленькая

Маленькая

На відміну від вбудованих, підвісні стельові світильники, звисаючи зі стелі, займають дорогоцінний простір і без того невеликої ванної. Подібні світильники доречні лише в приміщенні з високими стелями. Вони цілком можуть поєднуватися з вбудованим освітленням.

Маленькая

Споти, світильники закріплені на кронштейні, також вельми доречні в маленькій ванній кімнаті. Створюючи невелику освітлене пляма, споти допомагають розставити світлові акценти. Так, вони часто вони розташовуються над дзеркалом.

Маленькая

Контурне освітлення стелі, стін і підлоги в інтер’єрі маленької ванної кімнати виглядає дуже ефектно. Воно створюється світлодіодними лампами, шнурами і стрічками і візуально збільшує обсяг приміщення. Фото внизу демонструють очевидну привабливість контурного освітлення.

Маленькая

Вибираємо аксесуари і колір

Щоб візуально зробити приміщення більш просторим, слід використовувати в його обробці світлі кольори а також глянсові поверхні, які, за рахунок відбиття, візуально розсовують стіни. Дзеркала в маленькій ванній кімнаті здатні збільшити простір практично вдвічі. Такий ефект зберігається навіть при використанні насичених, темних кольорів і контрастів.

Маленькая

Маленькая