СВІТИЛЬНИКИ З НИТОК

Дизайн інтер'єра

Як ви поставитеся до кольоровим кулях, які одночасно є і декором і світильниками? Вашим дітям напевно сподобається така ідея. Мова йде про кулях з ниток. Про таких світильниках і способи їх созданияв багато з нас знають давно. Однак, особливо винахідливі підприємці підхопили ідею виробництва світяться кульок і успішно її впровадили.


          	СВЕТИЛЬНИКИ ИЗ НИТОК

Кольорові шири-вогники чудово вписуються практично в будь-який інтер’єр і набувають все більшої популярності серед дизайнерів. Магазинні кулі-світильники виконуються з пофарбованої поліестерової нитки і мають багату кольорову гаму. Діаметр куль від 7 до 42 див. Вони підсвічені світлодіодними лампочками.


          	СВЕТИЛЬНИКИ ИЗ НИТОК

Маленькі кулі, зібрані в гірлянду, можуть бути підвішені на стіну, вікно, узголів’я ліжка або просто покладені на стіл або полицю. Великі кулі у вигляді купола або сфери можуть бути пов’язані в пучок з двох-трьох одиниць або ж підвішені до стелі по одному.


          	СВЕТИЛЬНИКИ ИЗ НИТОК

Насправді, світильники з ниток можна зробити своїми руками. Для цього вам знадобляться кольорові нитки (краще товсті або можна з’єднати кілька тонких ниток), клей ПВА, велика голка і звичайний надувний кулька. Вам потрібно надути і зав’язати кулька бажаного розміру. Потім слід всилити нитку/нитки в голку.

По суті, голка потрібна щоб проткнути наскрізь ємність/пластикову пляшечку з клеєм і протягнути через отвір нитка – це простий і швидкий спосіб нанесення клею на нитку. Далі потрібно намотати нитку (яка пройшла транзитом через ємність з клеєм) на кульку, тримаючи в руках пляшку клею. Чим більше шарів ви намотайте, тим щільніше і красивіше буде кульку. Залиште кулька для висихання.


          	СВЕТИЛЬНИКИ ИЗ НИТОК

Наступний етап – акуратно від’єднати кульку від ниток, наприклад з допомогою вушка голки або шпильки (предмет повинен бути тупим). Це досить кропітка робота, наберіться терпіння. Коли ви, методом акуратних натиску на кульку, від’єднайте його від шару ниток, потрібно буде акуратно лопнути кульку і, потягнувши за хвостик, витягнути його з ниткового полону.

Залишилися нерівності на поверхні ниткового кульки можна виправити, а залишки клею видалити. Фінальна стадія виробництва світильника з ниток – підібрати провід та цоколь з лампочкою або світильник-гірлянду, лампочки якої помістити в кульку/кульки з ниток. Ваш світильник готовий!


          	СВЕТИЛЬНИКИ ИЗ НИТОК

Таке різнобарвності вогників здатне підняти настрій і зарядити позитивом на цілий день! У вечірній і нічний час світяться кульки з тонких ниток створюють особливий ефект в інтер’єрі, освітлюючи простір м’яким, розсіяним світлом і надаючи йому затишок.


          	СВЕТИЛЬНИКИ ИЗ НИТОК


          	СВЕТИЛЬНИКИ ИЗ НИТОК

Вам цікаві інші теми, пов’язані з декоруванням інтер’єру? Скачайте безкоштовну книгу “Як стати дизайнером інтер’єру” та дізнайтеся більше про дизайн інтер’єру та особливості роботи дизайнером в цілому. Нових вам цікавих творчих ідей!

Автор статті: Владлена Мікульчик