Сучасний дизайн вітальні

Дизайн інтер'єра

Современный

Сучасні ідеї в дизайні вітальні дають уявлення про тенденції майбутнього сезону, які намітилися вже в цьому 2016 р. Акцент робиться на зручність, функціональність, екологічність і елегантну простоту.

Современный

Новинки меблів пропонують лаконічний дизайн з акцентом на чіткі і ясні лінії геометричних і форми. Нейтральні кольори оббивки: білий, бежевий, сірий, коричневий, синій і їх відтінки, дозволяють легко поєднувати м’які меблі з іншими предметами інтер’єру, наприклад з строкатими подушками або яскравими кріслами – колірними акцентами інтер’єру. Сучасні м’які меблі, як правило, має однотонну оббивку або дрібний однорідний малюнок, великі візерунки на тканині втратили свою актуальність.

Современный

Современный

Меблі для вітальні пропонує різноманіття розмірів, форм і матеріалів. Меблеве наповнення вітальні зазвичай складається з відкритих стелажів, напіввідкритих або закритих шаф переважно прямокутної форми, а також диванної групи.

Современный

Современный

Сучасний стильний дизайн м’яких меблів відрізняється простотою і зручністю. Низькі масивні дивани часто мають регульовані спинки і різні варіанти підлокітників. Більш витончені моделі на ніжках не поступаються по комфорту і відрізняються витонченим силуетом. Хорошим тоном вважається доповнити диван з подушками регулярним повторюваним малюнком або великими принтами.

Современный

Современный

Современный

Універсальні модульні дивани добре адаптуються до будь-якого простору. В залежності від розмірів вітальні, диван може мати стандартну або кутову конфігурацію і бути доповнений модулями з ящиками для зберігання.

Современный

Современный

Современный

Варіативність – важлива якість сучасної м’яких меблів. Колір і фактура оббивної тканини можна вибирати за своїм смаком, будь-то рогожка (містить бавовна і льон), флок (нагадує велюр), мікрофібра (імітує замшу), шенил, штучна шкіра або хутро і т. д.

Современный

Современный

Современный

В дизайні вітальні популярні гібридні моделі пуфів-журнальних столів. Моделі-трансформери, за рахунок суміщення кількох функцій в одному предметі меблів значно економлять простір. Розсувні і трансформовані столи нерідко мають додаткове місце для зберігання речей і підсвічування.

Современный

Современный

Современный

Современный

В сучасному дизайні вітальні використовується екологічний підхід до декорування простору. Перевага віддається використанню натуральних матеріалів: дерева, каменю, ротанга, циновки, які, в поєднанні з живими рослинами, створюють сприятливий мікроклімат в житловому просторі. Нерідко використання зеленого кольору в обробці стін і оббивки меблів, а також принтів з рослинними мотивами. Зелений колір благотворно діє на зоровий апарат і розслабляє нервову систему перебувають у кімнаті людей.

Современный

Современный

Современный

Штори для вітальні досить прості за своїм дизайном: прямі гардини та портьєри в підлогу. Гардини можуть мати нескладні підхоплення, однак складні шторні композиції і хитромудрі деталі в оформленні штор виключаються.

Современный

Современный

Сучасний дизайн вітальні допускає залишати вікна незашторенными. Особливо це характерно для сучасних стилів, таких як Лофт, Хай-тек, Мінімалізм або Скандинавський стиль і Сучасна класика.

Современный

Современный

Современный

У тому випадку, якщо штори не використовуються в дизайні вітальні, захистом від сонця служать спеціальні затінюючі полотна і жалюзі різних конструкцій і матеріалів:

Найбільш затребуваними на сьогоднішній день є наступні моделі:

1. Дерев’яні горизонтальні жалюзі. Вони являють собою дерев’яні рами з регульованими похилими рейками. Така стаціонарна конструкція пропускає розсіяне денне світло і дозволяє зовнішньому повітрю проникати всередину. Одночасно з цим, жалюзі блокують прямі сонячні промені, забезпечуючи затінення вітальні. Дерев’яні жалюзі особливо доречні в інтер’єрах, виконаних в традиційних і етнічних стилях.

Современный

2. Плісе. Це плісироване полотно, яке кріпиться на спеціальних профілях і складається у верхній частині вікна. За допомогою шнура-стабілізатора полотно можна рухати вгору і вниз, тобто піднімати і опускати, регулюючи таким чином кількість сонячного світла в приміщенні. У робочому положенні плісе не блокують денне світло повністю, але при цьому забезпечують візуальний комфорт. Такі жалюзі як правило однотонні, часто білого кольору – вони зливаються з конструкцією вікна і виглядають нейтрально – підходять до будь-якого інтер’єрного стилю.

Современный

Современный

3. Вертикальні тканинні жалюзі на моторизованому треку. Це якийсь гібрид штор і жалюзі. Закріплені знизу і зверху, жалюзі приводяться в дію спеціальним безшумним електродвигуном. Елегантне полотно в складку по своєму зовнішньому вигляду складно відрізнити від штор. Тканина частково пропускає денне світло, розсіюючи його в інтер’єрі. Такі жалюзі актуальні для французьких вікон в підлогу.

Современный

Современный

Современный

4. Рулонні жалюзі. Можуть бути напівпрозорими, частково прозорими (чергування напівпрозорої і непрозорою смужки), або абсолютно непрозорими – на 100 % блокуючими денне світло. Кріпляться рол-віконниці безпосередньо на раму вікна і регулюються вручну з допомогою ланцюгового механізму. Полотно намотується на вал і збирається в спеціальному відсіку в верхній частині конструкції. Рулонні жалюзі пропонують величезну різноманітність кольорів і фактур.

Современный

Современный

5. Моторизовані горизонтальні жалюзі. Вони складаються з регульованих лопатей між двома прозорими тканинними панелями. Така конструкція перетворює яскравий потік сонячного світла в розсіяне. Жалюзі приводяться в дію з допомогою електродвигуна. У такій моделі існують обмеження по мінімальній ширині вікна.

Современный

Современный

Дизайн кухні-вітальні 2017 як правило являє собою відкрите, добре освітлений простір, яке також потребує затіненні. Часто в кухні-вітальні відбувається поєднання штор і жалюзі для більш ефективного захисту від сонця і створення затишної атмосфери. Іноді жалюзі виступають в ролі перегородки в перетікає просторі кухні-вітальні.

Современный

Современный

Современный

Современный

Якщо ви хочете опанувати професію дизайнера інтер’єру та почати заробляти гроші, виконуючи дизайн-проекти, ми рекомендуємо вам прочитати нашу БЕЗКОШТОВНУ книгу “Як стати дизайнером інтер’єру”, доступну за посиланням:

http://desclub-training.ru/kniga-des.html ?utm_source=web_site&utm_medium=article&utm_campaign=design_gostinnoy_v_2017_godu