Валіза в інтер’єрі

Дизайн інтер'єра

Вийшли з ужитку, але не втратили авантюрну романтику, вінтажні валізи знаходять нову, декоративну функцію в інтер’єрах будинків і квартир.


          	Чемодан в интерьере

В інтер’єрі передпокою затишно розмістилися поставлені один на одного валізи. Вони створюють ритмічний ряд обсягів, що відрізняються за розміром і кольором, утворюючи оригінальний «чемоданокомод».


          	Чемодан в интерьере

Вертикальний ряд валіз – досить поширений дизайнерський хід. У цьому випадку вони повинні бути витримані в єдиному стилі або колориті.


          	Чемодан в интерьере

Цей сірий валіза – не просто елемент декору. Він одночасно виконує функцію журнального столика і переносного скриньки для паперів і журналів. Крім того, він може використовуватися як підставка для ніг. Такий надзвичайно функціональний предмет інтер’єру органічно вписується в обстановку вітальні, оформленої в стилі Прованс.


          	Чемодан в интерьере


          	Чемодан в интерьере

Наступний, колись незамінний атрибут подорожей, став розсудливим і почав осілий спосіб життя в цій спальні. У цьому контексті він також виконує функцію столика-підставки. Маючи досить значні розміри, він уміщає на собі велику кількість книг і успішно замінює книжкові полиці в інтер’єрі.


          	Чемодан в интерьере

Ці фото ілюструють приклад того, як дві валізи, поставлених один на одного, набирають комфортну висоту, для постановки на цю конструкцію квітів, чашечки кави, окулярів для читання і інших дрібниць.


          	Чемодан в интерьере

Потертий валізу, стать каміна, є центром композиції вітальні. На килимі ручної роботи, в ролі столу, втілює азіатський спосіб життя.


          	Чемодан в интерьере

У спальні з балдахіном валізу, завдяки своїй твердості, виступає в якості прікроватной тумби. Він, в поєднанні з меблями з темного дерева, надає інтер’єру кімнати колоніальний характер.


          	Чемодан в интерьере

Сіро-блакитний шкіряний чемодан, поставлений на чотири ніжки, перетворився на повноцінний меблевий примірник. Ключик на блакитній стрічці господарсько прив’язаний до ручки валізи-шафи на той випадок, якщо доведеться звернутися до його змісту. На фото праворуч ускладнений варіант, з полицею для кімнатних рослин.


          	Чемодан в интерьере

Ця стильна валіза група складає повноцінний меблевий комплект з трьох одиниць.


          	Чемодан в интерьере

Якщо замок вашого старого валізи несправний, роз’єднайте його на дві половинки і закріпіть на стіні внутрішньою стороною назовні, так щоб утворилася поличка для різних нужностей. Половинку валізи також можна використовувати в якості підноса.


          	Чемодан в интерьере

Оснастивши підлогу валізи м’якою підкладкою у вигляді подушки і поставивши його на ніжки, ви створите дизайнерське спальне місце для улюбленого вихованця.


          	Чемодан в интерьере

Ще одна ідея, як можна використовувати валізу в інтер’єрі. Ці незвичайні полиці виконані шляхом розрізання валіз і закріплення їх найбільш функціональної частини на стіні ручкою вперед.


          	Чемодан в интерьере

Здавалося б, звичайні валізи при вмілому зверненні перетворюються… в елегантні крісла. При цьому, стиль валізи задає характер м’якої оббивки і форму ніжок.


          	Чемодан в интерьере

Пара валіз в купе з подушками чудово замінюють м’яку лаву в ногах ліжка, а також підходять для зберігання постільної білизни.


          	Чемодан в интерьере

Валізу на фото зліва старим ніяк не назвеш. Він виконаний в ретро стилі і займає гідне місце в інтер’єрі, розташувавшись на дерев’яному столику. Його металева фурнітура гармонійно поєднується з сучасною обстановкою кімнати.

Праворуч, набір різнорозмірних і різнокольорових валіз вписується в лаконічний дизайн інтер’єру мансарди як не можна краще. Адже горище завжди був класичним місцем зберігання відслужили своє речей.


          	Чемодан в интерьере

Строкаті валізи з одного боку є несучою конструкцією для масивної дерев’яної стільниці, з іншого – створюють під нею колоритний фасад. На фото праворуч дорожні коробки безтурботно упокоїлися під витонченим кованим столом по сусідству зі скульптурою Будди.