Ванна зі штучного каменю

Різне

За останній час мода дуже сильно змінилася, в тому числі на санітарно-технічні вироби. Сьогодні у сучасних ванних кімнатах все частіше можна зустріти не традиційну чавунну чашу, де можна купатися, митися, полежати в теплій воді, після довгого трудового дня. Тепер в моді акрил, натуральний і штучний камінь.

Ось про штучному камені хотілося б поговорити більш детально розповівши, чому ж покупці вибирають саме цей матеріал, відмовляючись:

від чавуну,
акрил,
емальованих і металевих чаш.
Штучний камінь тільки наполовину штучний. Він створюється з полімерів, спеціального клею, кам’яної крихти, піску. Високоякісна сантехніка оптом, створена з природних і штучних компонентів, має ряд переваг перед традиційними, які використовувалися у нас багато років поспіль. Ванни, раковини, стільниці, піддони для душових володіють найвищими міцнісними параметрами. Вони екологічно чисті, так як продукція повністю відповідає всім необхідним вимогам сертифікації.

Доглядати за поверхнею штучного каменю дуже легко. На відміну від емальованих поверхонь на штучному камені відсутні мікропори. Тому очистити ванну, раковину, піддон для душової кабіни — дуже просто. Досить використовувати звичайні миючі засоби, дорогі спеціалізовані розчини не знадобляться.

Продаж сантехніки оптом — вигідне рішення
Організувати вигідний бізнес з продажу ванн, раковин як для кухні, так і для сантехнічної кімнати — можна, але за умови, що покупцям будуть пропонуватися тільки супернові, технологічні вироби, створені з штучного каменю. Краще сантехніка опт — та, що пропонується в різноманітних розмірах. Вироби повинні бути замовлені тільки від перевіреної компанії, наприклад, такий як http://miraggio.com.ua/.

Великі і дрібні оптові замовники можуть придбати тут:

  • чаші ванн,
  • кухонні мийки,
  • душові піддони,
    • умивальник.

Ще хотілося б трохи розповісти про переваги такої продукції. Вироби при масивному зовнішньому вигляді, при тому що виготовлені вони з натуральних мінералів, важать небагато. Чавунні ванни, раковини, піддони дуже важкі, але ж їх потрібно транспортувати, що викликає деякі проблеми при навантаженні і розвантаженні. Згодом на таких поверхнях з’являється павутинка тріщин, яку не можна усунути нічим. На поверхні